RSS
poniedziałek, 26 listopada 2012

WSPÓŁPRACA I REKLAMA

 

Z wielką przyjemnością kieruje do Państwa propozycję współpracy. Nie naciągam, nie zmuszam i nie ingeruję w treści związane z Państwa produktami. Mój blog, jeden z kilku , powstał w roku 2006. Powoli budował swą markę by w chwili obecnej być znanym w całej Europie, Stanach Zjednoczonych czy w cenzurowanych Chinach , choć przede wszystkim w Polsce i krajach ościennych. Pozycjonowanie bloga i słów z nim się kojarzących plasuje go w ścisłej czołówce. Wyszukiwarki : google, yahoo, portale społecznościowe czy globalne archiwa fotograficzne to tylko skrawek jego bytności w wirtualnej wiosce. Średnia miesięczna wizyt oscyluje w granicach 100 000. W świecie blogów taka oglądalność robi wrażenie i nie jest dziełem przypadku. Dobór zdjęć oraz zamieszczone treści zyskały wielu czytelników a z dnia na dzień przybywają kolejni. Wysoki procent miłośników piękna kobiecego ciała pozostaje ze mną na stałe a co cieszy mnie najbardziej wysoki procent odwiedzających stanowi płeć piękna.

 

Czemu kontaktuję się właśnie z Wami ?

Nie interesują mnie programy typu AdTaily i inne tego typu wynalazki. Portale randkowe, sekshopy, piramidy finansowe są odsyłane z kwitkiem.

Cenię piękno, świeżość przekazu oraz wyrazistość oferty. Wszystkie powyższe walory  chcę odnaleźć w Waszej ofercie a co za tym idzie swoją chęć współpracy chcę skierować właśnie do Was.

 

Co daje Państwu reklama na blogu ?

Przede wszystkim oryginalne podejście do klienta oraz rynek, którego próżno szukać w masowych portalach. Reklama na blogu to indywidualne podejście do internauty i pewność że nie trafił do Was przypadkiem. Piękno z którego znany jest blog jest gwarancją tego że trafia do Państwa klient szukający rzeczy niebanalnych.

Adres  http://delicje.blox.pl zyskał uznanie

http://www.webstatsdomain.comnajbardziej cenionej bazy domen z całego świata. Co miłe w page rankingu strona dostała 4 w pięciostopniowej skali, zajmuje na chwilę obecną 2.736 miejsce z 30 milonów domen a co przerasta moje pojmowanie świata jej wartość została wyceniona na $479,261USD. Bezpieczeństwo danych oraz brak zagrożeń zyskały 90 na 100 punktów.

Żrodło :  http://www.webstatsdomain.com/domains/delicje.blox.pl/

 

 

Ile to kosztuje ?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jestem jednak elastyczny a pieniądze to tylko pośrednik pomiędzy Państwem a tym co robię.

Cena będzie zależna od formy, czasu i zadowolenia dwóch stron.

 

Jak się ze mną skontaktować ?

Droga mailowa jest najprostszym sposobem. W przypadku naszej współpracy służę swoją osobą i daleko idącą pomocą.

 

Dlaczego blog szuka sponsorów ?

Sponsorzy pukają sami ale jak wcześniej wspominałem reklamowanie wibratorów , smarów silnikowych i wynalazków typu „szukamszczescia.pl” mnie nie interesują.

 

 

 

tomasch1@wp.pl , czynny całą dobę

 

10:58, wyborca2
Link Komentarze (1) »
Archiwum